Home / Sporti / Edhe Lichtsteiner rrezikon dënimin me dy ndeshje për “Shqiponjën”

Edhe Lichtsteiner rrezikon dënimin me dy ndeshje për “Shqiponjën”

Njoftimi i FIFA-s vijon gjithashtu me hapjen e hetimit për Presidentin e Federatës së Futbollit të Serbisë, Slavisha Kokeza dhe trajnerin e kombëtares serbe, Mlladen Krstajiç në mbyllje të ndeshjes në fjalë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: