Home / Sporti / Anglia, bileta e fundit e çerekfinaleve. Kolumbia bie te penalltitë

Anglia, bileta e fundit e çerekfinaleve. Kolumbia bie te penalltitë

Takimi shkoi në shtesë, por 30 minutat nuk prodhuan më asnjë gol dhe u desh goditja e 11-metërshave për të caktuar çerekfinalisten.

Skuadra angleze u tregua më e saktë duke siguruar biletën e fundit të çerekfinaleve dhe tashmë do të ndeshet me Suedinë

Leave a Reply

%d bloggers like this: