Home / Sporti / Shehi fillon karrierën si trajner, prezantohet zyrtarisht te Skënderbeu

Shehi fillon karrierën si trajner, prezantohet zyrtarisht te Skënderbeu

Orges Shehi i jep kështu fund karrierës së lavdishme si portier dhe nis një rrugëtim të ri në profesionin e trajnerit. Skënderbeu ka kaluar një sërë vështirësish për shkak të dënimit nga UEFA, ndërsa detyra e Shehit do të jetë të drejtojë skuadrën sërish drejt suksesit.

Nga ana tjetër, drejtuesit e skuadrës korçare i kanë dhënë garancinë Shehit se do të krijojnë një organikë të denjë për të mbrojtur titullin kampion, që ka qenë i zakonshëm në Korçë, në sezonet e fundit.

Leave a Reply

%d bloggers like this: