Home / Kronika / Sarandë, mbytet turistja polake

Sarandë, mbytet turistja polake

Një turiste polake është mbytur sot në plazhin e Sarandës, pranë vendit të quajtur Kanali i Çukës.

Bëhet fjalë për shtetasen polake me inicialet N.I. trupi i të cilës u nxor i pajetë nga deti Jon.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Leave a Reply

%d bloggers like this: