Home / Kronika / Ishte shpallur i humbur përpara disa ditësh, gjendet i groposur në Nikël

Ishte shpallur i humbur përpara disa ditësh, gjendet i groposur në Nikël

Grupi hetimor ka bllokuar një sërë provash materiale, duke bërë të mundur identifikimin e autorëve të dyshuar, ku njëri prej tyre, shtetasi H.R. është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Krujë dhe është shpallur në kërkim shtetasi A.T.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e të gjithë rrethanave të ngjarjes. Për shkak të hetimeve nuk jepen më shumë detaje nga kjo ngjarje.

Leave a Reply

%d bloggers like this: