Home / Kronika / 77-vjeçari shkëmben zjarr me RENEA-n, plagoset në kokë

77-vjeçari shkëmben zjarr me RENEA-n, plagoset në kokë

“Policia ka qëlluar në ajër, duke i bërë thirrje përsëri shtetasit Haxhi Lika për të dalë nga banesa. Në rrethana ende të paqarta, shtetasi H.L. është dëmtuar në kokë dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Eksperti mjeko-ligjor po punon për përcaktimin e shkakut të dëmtimit dhe rrethanat”, lexohet në komunikatën e policisë.

Policia ka shoqëruar 2 djemtë e familjes, Arben Lika dhe Martin Lika.

Leave a Reply

%d bloggers like this: