Home / Kronika / Shkon në tre numri i viktimave në Mat

Shkon në tre numri i viktimave në Mat

Sherri për motive të dobëta në fshatin Shëlli në Macukull të Matit, përfundoi me tre të vrarë dhe dy të plagosur.

Mësohet se agresori është identifikuar si Kujtim Koxha, banor i fshatit Shëlli.

51 vjeçari  u kap nga policia duke ikur pasi policia rrethoi zonën.

Koxha debatoi me viktimat e me pas mori një armë kallashnikov dhe i qëlloi ndërsa po pushonin në kohën e drekës në një lokal në fshat.

Leave a Reply

%d bloggers like this: