Home / Rajoni / Maqedonia / Kancelari austriak përgëzon Maqedoninë për vendimin historik

Kancelari austriak përgëzon Maqedoninë për vendimin historik

Delegacion i Maqedonisë kryesohet nga zëvendës kryeministri për çështje ekonomike, Koço Angjushev dhe ministri i Ekonomisë Kreshnik Bektashi, raporton Alsat.

Leave a Reply

%d bloggers like this: