Home / Moda / Rita Ora punon për Burberry

Rita Ora punon për Burberry

E përzgjedhura e kësaj markës të njohur britanike, i bashkohet Cara Delevingne-s dhe Kate Moss.

Burberry është vazhdimisht në kërkim të bashkëpunimit me artistë të rinj. 23-vjeçarja Rita Ora, do të shkruajë një “Këngë Burberry”.

“Burberry dëshiron të fusë më tepër muzikë në fushatat publicitare. Ata duan një modele, e cila do të sjellë diçka më tepër…dikë si Rita” tha një burim pranë shtëpisë së modës.

Leave a Reply

%d bloggers like this: