Home / roze / Grimeri shqiptar i Kim Kardashian, habit me komentin ndaj këngëtares shqiptare

Grimeri shqiptar i Kim Kardashian, habit me komentin ndaj këngëtares shqiptare

Bebe Rexha është një prej këngëtareve më të dashura dhe më të suksesshme në gjithë botën. Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare është bërë imazhi i firmës së njohur “Lays”.

Ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka publikuar reklamën e kësaj kompanie në profilin e saj në Instagram. Në këtë reklamë këngëtarja shfaqet duke ngrënë patatina “Lays”.

Por pas postimit të kësaj reklame në qendër të vëmendjes nuk është vënë Bebe, por grimieri me origjinë shqiptare, Mario Dedivanoviç. Mario është vënë në qendër të vëmendjes, për shkak të një komenti që ka bërë. 

Komenti i tij ishte: “Të bëftë mirë në b*thë.” Mesa duket Mario ka bërë shaka me miken e tij, pasi i ka nisur edhe një emoji me puthje, por duhet thënë se ky koment ka shkaktuar goxha habi.

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: