Home / Moda / Premiera dhe Tapet i Kuq

Premiera dhe Tapet i Kuq

premiera-dhe-tapet-i-kuq_hdJa çfarë kanë veshur bukuroshet në daljet e tyre në publik.

Elizabeth Hurley
49-vjeçarja ishte në premierën e filmit të ri të ish-partnerit të saj Hugh Grant. “The Rewrite” filloi projektimin në Londër.

Sharon Stone
Nga galeria e bamirësisë ishte e pranishme edhe aktorja 56-vjeçare, e cila kishte veshur një këmishë të tejdukshme provokuese.

Selena Gomez
E sapondarë (sërish) nga Justin Bieber, aktorja e këngëtarja shkëlqente në premierën e filmit “Rudderless” në Los Angeles.

Emily Blunt
Në Londër, përcjelln Anabel, aktorja ishte e pranishme në prezantimin e orëve Schaffhausen, një prej markave më të mira.

Michelle Monaghan
Aktorja ndodhej në New York në premierën e filmi të saj të ri “The Best Of Me”, në të cilin luan përkrah James Marsden. Filmi është një përsiatje e romanit më të njëjtin titull nga Nicholas Sparks.

Robert De Niro
Në një eveniment bamirësie në New York, Friars Foundation Gala, aktori zgjodhi si shoqëruese bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Sofia Vergara
Aktorja në setin e xhirimit të episodit të Ditës së Falënderimeve në serialin “Modern Family”.

Hilary Duff
Këngëtarja promovoi hitin e saj të ri “All About You” në programin Good Morning America.

Leave a Reply

%d bloggers like this: