Home / Kronika / Memaliaj : Djali vret babanë me sëpatë

Memaliaj : Djali vret babanë me sëpatë

Djali vret babanë në fshatin Shalës të Memaliajt. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:00 të paradites së sotme. Mësohet se mes babait dhe djalit ka nisur një sherr verbal.

Autori Arjan Shehaj ka rrëmbyer sëpatën dhe ka qëlluar në kokë babanë e tij Ilijaz Shehaj duke e lënë të vdekur.

Policia është njoftuar nga fqinjët dhe ka mbërritur menjëherë në vendngjarje për t’u vënë më pas në ndjekje të autorit i cili është larguar në drejtim të paditur.

Leave a Reply

%d bloggers like this: