Home / Politika / Drejtori i ri i Ballkanit në DASH, mbrrin në Tiranë, takime me Rucin, Ramën dhe Bashën

Drejtori i ri i Ballkanit në DASH, mbrrin në Tiranë, takime me Rucin, Ramën dhe Bashën

Drejtori i ri i Ballkanit në Departamentin e Shtetit, David Kostelancik do të zhvillojë paraditen e sotme një vizitë zyrtare me kreun e Kuvendit, Gramoz Ruci. Takimi do të zhvillohet në orën 11:00 në Kryesinë e Kuvendit.
Pjesë  e diskutimit pritet që të jetë kriza politike. Ndërkohë, gjatë vizitës së tij zyrtare në Tiranë, pritet që të takohet me kryeministrin Edi Rama dhe kreun e opozitës, Lulzim Basha.

Leave a Reply

%d bloggers like this: