Home / Kronika / Kejvina në polici për atentatin ndaj Ndojës, Einxhel Shkira: Rrugë të mbarë kurvë…

Kejvina në polici për atentatin ndaj Ndojës, Einxhel Shkira: Rrugë të mbarë kurvë…

Kejvina Kthjella është marrë në pyetje një ditë më parë në polici, pasi kishte pasur telefonata të shumta me Redjan Rrajën.

Dyshohet se ajo është e lidhur me këtë të fundit, duke u nisur nga telefonatat dhe sms-të e shumta të shkëmbyera mes tyre.

Rraja është arrestuar si një nga atentatorët e prokurorit Arjan Ndoji.

Pas marrjes në pyetje të Kthjellës, ka reaguar ish-shoqja e saj Enxheil Shkira, me të cilën pati një sherr fizik pak kohë më parë.

“Unë nuk kërkoj hakmarrje sepse autobusi i karmës gjithmonë arrin në kohë. Udhëtim të mbarë ku*vë”, shkruan Shkira.

Me sa duket, aktores dhe modeles Shkira nuk i ka dalë inati me Kthjellën, pasi kjo e fundit, bashkë me modelen Oriola Marashi e rrahën në mes të rrugës në Tiranë.

Të trija ato kishin qenë shoqe dhe sherri i tyre bëri shumë bujë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: