Home / roze / Modelja super seksi zbulon si i zgjidh konfliktet me bashkëshortin

Modelja super seksi zbulon si i zgjidh konfliktet me bashkëshortin

Emily Ratajkowski e ka shfrytëzuar pandeminë e koronavirusit për të komunikuar me fansat e saj në Instastory.
Modelja 28 vjeçare ka zbuluar shumë detaje personale nga jeta e saj, përfshirë këtu edhe marrëdhënien me bashkëshortin.
Një ndjekëse e ka pyetur bukuroshen seksi se si i përballon konfliktet me Sebastian Bear-McClard.
“Komunikimi! Gjithmonë e kujtojmë që jemi në anën e njëri-tjetrit dhe i besojmë njëri-tjerit,” është përgjigjur Emily.

Leave a Reply

%d bloggers like this: