Home / Ekonomia / Premtimi i Ramës për kuksianët, do të jetë gati brenda këtij mandati

Premtimi i Ramës për kuksianët, do të jetë gati brenda këtij mandati

Nga Asambleja e Kombëtare e PS, Kryeministri Edi Rama deklaroi se aeroporti i Kukësit do të jetë gati brenda këtij mandati.

Rama u shpreh se do të sjellë nga Londra 120 kuksianë për të votuar Partinë Demokratike në Kukës.

“Më thonë aeroporti është në Surrel. Unë o sjell 120 demokratë nga Londra që të votojnë PD në 25 prill, o s’ka. Do shpall një konkurs në facebook kush shan më shumë dhe do t’iu paguaj biletën atyre që kanë sharë për aeroportin e Kukësit”, tha Rama

Leave a Reply

%d bloggers like this: