Home / roze / Aktori i njohur turk vjen për pushime në Shqipëri, publikon foto

Aktori i njohur turk vjen për pushime në Shqipëri, publikon foto

Almeda ka vizituar këtë javë Shqipërinë. Së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin Tolgahan Sayisman, ata kanë udhëtuar drejt jugut, për të pushuar disa ditë në brigjet e kaltra.

Almeda ka ndarë foto nga këto pushime, por ajo që i ka habitur të gjithë është fakti se edhe Tolgahan ka promovuar bukuritë e Shqipërisë.

Aktori turk ka postuar në Instagram një foto nga Dhërmiu, që duket se i ka pëlqyer shumë dhe po shijon këto ditë vere në ‘parajsën’ e bregdetit Jon.

Leave a Reply

%d bloggers like this: