Home / Ekonomia / Air Albania bëhet me 3 avionë! Rama: Pas Lasgushit e Migjenit, në Rinas mbërrin Naimi

Air Albania bëhet me 3 avionë! Rama: Pas Lasgushit e Migjenit, në Rinas mbërrin Naimi

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se numri i avionëve të flotës së kompanisë Air Albania ka shkuar në tre.
Në një postim në facebook, Rama shkruan se në pistën e Rinasit sot ka mbërritur edhe ‘Naimi’, për t’ju bashkuar ‘Lasgushit’ dhe ‘Migjenit’.
“Pas Lasgushit e Migjenit dhe frenimit nga pandemia, mbërriti edhe Naimi, i cili e çon në 3 numrin e avionëve të flotës së kompanisë sonë të flamurit #AirALBANIA”, shkruan Rama.

Leave a Reply

%d bloggers like this: