Home / roze / Kimi tregon shumë për ditëlindje

Kimi tregon shumë për ditëlindje

kim-ditelindjaNë ditëlindjen e Kim Kardashianit e gjithë vëmendja duhet të ishte për bukuroshen brune dhe për tu siguruar për këtë gjë, vetë ajo vendosi të paraqitej me një dekolte të ekzagjeruar në festën e 34-vjetorit të saj.

E shoqëruar nga bashkëshorti Kanye West, Kimi u shfaq në TAO Nightclub të Las Vegasit me një fustan të bardhë që mezi mbante nën kontroll asetet e saj.

Las Vegasi është vendi i preferuar për Kim Kardashianin përsa i përket festimit të ditëlindjeve

Leave a Reply

%d bloggers like this: