Home / roze / Instikti i një supermodeleje

Instikti i një supermodeleje

cindy5Dikur ishte një prej modeleve më të kërkuara dhe ndër më të paguarat. Por vitet kalojnë dhe prej kohësh ajo i ka thënë lamtumirë pasarelave, por jo linjave të saj prej supermodeleje.

Cindy Crawford tërhoqi vëmendjen e fotografëve gjatë celebrimeve për numrin nëntor të revistës “Michigan Avenue”.

48-vjeçarja kishte kombinuar fustanin blu të errët me një palë sandale ngjyrë të zezë, ndërkohë që modeli i flokëve ishte ai tradicionali që ish-modelja vazhdon ta ruajë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: