Home / Arte / Muzike / Këngëtarja Jessie J, koncert në Tiranë me rastin e 70 vjetorit të Çlirimit

Këngëtarja Jessie J, koncert në Tiranë me rastin e 70 vjetorit të Çlirimit

Jessie-J-559x350Kengetarja e njohur Londineze   Jessica Ellen Cornish, e njohur më së shumti me pseudonimin e sajë “Jessie J” do këndojë ne sheshin “Nënë Tereza” në koncertin e organizuar me rastin e 70 vjetorit të Çlirimit.

Në datën 29 nëntor, këngëtaja e njohur me hitet si “Burnin Up” (ft. 2 Chainz), apo “Bang Bang”(realizuar në bashkpunim me Ariana Grande dhe Nicki Minaj), e mjaft e mjaft të tjerë, do të elektrizojë publikun e pranishëm në shesh, i cili mund ta shohë nga afër dhe pa pagesë këngëtaren dhe performacat e sajë të rastit.

“Do të mbajë koncertin e parë në Shqipëri” ka shkruajtur artistja me famë botërore në adresën e sajë zyrtare në rrjetin social “Facebook”, gjë kjo e cila konfirmon pjesmarrjen e saj në koncertin e 29 nëntorit.

Sakaq fansat e shumtë që këngëtarja ka në vëndin tonë, ka shprëndarë statusin e sajë, duke komentuar se mezi presin ta shohin nga afër artisten.

Leave a Reply

%d bloggers like this: