Home / Kronika / Kronika e zeze / Korçë/ Gjendet pa jetë 29-vjeçari, vuante nga probleme mendore

Korçë/ Gjendet pa jetë 29-vjeçari, vuante nga probleme mendore

policiaNjë 29-vjeçar është gjendur i pajetë në shtëpin e tij në Boboshticë, mbrëmjen e djeshme.

Burime nga Policia e Korçës, bëjnë të ditur se gjatë orëve të mbrëmjes ditën e dielë është gjetur pa jetë 29-vjeçari me inicialet E.S. Mësohet se uniformat blu dyshojnë se i riu është vetëhelmuar me pesticide.

Nga hetimi paraprak dhe kqyrja e kufomës, sqarojnë burimet vërtetohet se në trup nuk ka shenja dhune. Po ashtu nga rrëfimet e familjarëve, policia bënë të ditur se i ndjeri vuante nga sëmundje mendore.

Materialet do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Korçë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: