Home / Kosova / Jahjaga: Kosova solidarizohet me Francën

Jahjaga: Kosova solidarizohet me Francën

Presidentja e vendit, Atifete Jahjaga e ka quajtur të tmerrshëm aktin e vrasjes së gazetarëve francezë.

jahjaga-kosova-solidarizohet-me-franc-euml-n_hdAjo në një postim në rrjetin social Facebook shkruan “Akt i tmerrshëm terrorist ndaj vlerave që i përqafojmë dhe që duhet t’i mbrojmë. Kosova qëndron me Francën, solidarizohemi me familjet e viktimave”.

Leave a Reply

%d bloggers like this: