Home / Kronika / Kronika e zeze / Aksidentohet me motorin e tij, humb jetën efektivi i policisë

Aksidentohet me motorin e tij, humb jetën efektivi i policisë

Një efektiv i policisë ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik.

policia-ks-aksidenti1375261686-320x192Burime policore njoftojnë se efektivit i policisë, Artur Dervishi, pjesë e Delta Forcës në Vlorë, ka humbur jetën në një aksident rrugor me motor në Kutalli të Beratit. 47- vjeçari ka humbur kontrollin e motorit të tij dhe ka marrë plagë në kokë, çka solli dhe humbjen e jetës gjatë transportit për në spital. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje ku dhe realizoi hetimet paraprake për të zbardhur dhe dinamikën e ngjarjes.

Leave a Reply

%d bloggers like this: