Home / Kronika / Kronika e zeze / Një viktimë në aksin Levan – Tepelenë, makina me familjarë bie në humnerë

Një viktimë në aksin Levan – Tepelenë, makina me familjarë bie në humnerë

Një person rreth 45 vjeç ka gjetur vdekjen pasditen e sotme në aksin Levan – Tepelenë, pasi makina që drejtonte ra në një humnerë.

aksidentViktima quhet Flamur Ismaili; ai ishte duke udhëtuar me familjen e tij në kohën kur makina e tij devijoi nga rruga dhe ra disa metra poshtë. Pjesëtarët e tjerë të familjes janë plagosur.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për të zbuluar rrethanat e aksidentit.

Leave a Reply

%d bloggers like this: