Home / Kronika / Kronika e zeze / Tiranë, një endacak 31-vjeçar humb jetën nga i ftohti

Tiranë, një endacak 31-vjeçar humb jetën nga i ftohti

Një endacak 31-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotshëm për shkak të të ftohtit.

ambulanca10-300x223Mësohet se ai u dërgua me shpejtësi në Urgjencë në orën 7:00 të mengjesit, por nuk arriti të mbijetonte dhe humbi jetën nga hipotermia.

Nuk ka të dhëna për identitetin e endacakut dhe nga cili qytet ishte ai.

Leave a Reply

%d bloggers like this: