Home / Kronika / Kronika e zeze / Shkozet, arrestohet vrasësi i 42 vjeçarit

Shkozet, arrestohet vrasësi i 42 vjeçarit

Arrestohet autori i vrasjes që ndodhi mëngjesin e sotëm në Shkozet të Durrësit. Shtetasi Astrit Piku dyshohet për vrasjen e 42 vjeçarit Krenar Mustafa, pas një grindjeje me njeri-tjetrin në gjendje të dehur.

Viktima është goditur nga autori i krimit me gurë duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Piku aktualisht ndodhet në koma në reanimacionin e spitalit.

Viktima dhe i plagosuri rëndë u gjetën mëngjesin e sotëm nga kalimtarë të rastit.

Leave a Reply

%d bloggers like this: