Home / Kronika / Kronika e zeze / Klos, humb jetën një vajzë 5 vjeçe, përplaset nga një makinë

Klos, humb jetën një vajzë 5 vjeçe, përplaset nga një makinë

Një vajzë e vogël, 5 vjeçe, ka humbur jetën sot në një aksident. Fëmija ishte duke kaluar nga njera anë e rrugës në tjetrën kur është përplasur nga një makinë.

aksidentPavarësisht faktit se ajo u dërgua me shpejtësi në spital, 5-vjeçarja me iniciale A.G. nuk mundi të mbijetojë. Policia ndaloi menjëherë drejtuesin e automjetit që shkaktoi aksidentin me vdekje dhe nisi hetimet.

Leave a Reply

%d bloggers like this: