Home / roze / Ciara, “topless” në videoklipin e ri

Ciara, “topless” në videoklipin e ri

Ciara është zhveshur pothuajse nudo për videoklipin e këngës së saj të fundit me titull ‘I Bet’. Këngëtarja 29-vjeçare shihet “topless” me vetëm një tyl të bardhë që i mbulon pjesën nga mesi e poshtë.

1425978857ciara-toplessNë klipin e gjatë 5 minuta, Ciara shfaqet e mrekullueshme dhe në formë të shkëlqyer fizike.

Kjo këngë është tepër personale pasi më parë ajo ka thënë për ‘Extra’: “Kënga ‘I Bet’ është e frymëzuar nga jeta ime, por të gjithë mund ta shohin veten pak a shumë në këtë këngë.”

Ciara do të lançojë gjatë këtij viti edhe albumin e saj të gjashtë që do të titullohet Jackie, ashtu si nëna e saj.

Leave a Reply

%d bloggers like this: