Home / Moda / Një Dukeshë e tëra në rozë

Një Dukeshë e tëra në rozë

Kate Middleton takon vjehrrit e saj në ditën e Komonuelthit dhe gruan e tij Camilla

nj-euml-dukesh-euml-e-t-euml-ra-n-euml-roz-euml_hdTani në muajin e tetë të shtatzënisë, Kate Middleton e veshur e tëra me pastel iu bashkua Mbretëreshës dhe anëtarëve të tjerë të familjes mbretërore në shërbesën për ditën e Komonwelthit në Westmister Abbey.

Në krah të bashkëshortit të saj, Princit William, 33-vjeçarja kishte veshur një pallto Alexander McQueen, të cilën Kate e ka veshur edhe më parë.

Në event, Kate takoi edhe vjehrrit, Princin Charles dhe gruan e tij Camilla, shkruan revistaclass. Vetëm pak ditë më parë, Charles u ankua se nuk e sheh mjaftueshëm nipin e tij, George.

Kjo nuk vjen si një kritikë ndaj Kate, por ndaj gruas së tij Camilla Parker, e cila e ka marrë shumë seriozisht kujdesen për Georgen e vogël.

Leave a Reply

%d bloggers like this: