Home / Qeveritare / Ministrja Nikolla sot në Kosovë

Ministrja Nikolla sot në Kosovë

Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Lindita Nikolla, së bashku me një delegacion nga kjo ministri, do të qëndrojnë për një vizitë zyrtare në Prishtinë.

Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Lindita Nikolla

Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Lindita Nikolla

Ministrja Nikolla do të pritet në takim nga homologu i saj nga Kosova Arsim Bajrami me të cilin edhe do të mbajnë një konferencë të përbashkët për media.

Ministrja Nikolla do ta vizitojë edhe Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Kosovës, ku do të takohet me kryetarin Hivzi Islami.

Leave a Reply

%d bloggers like this: