Home / Sporti / Carvalho ekspozon më shumë se që duhet Ayewin (FOTO)

Carvalho ekspozon më shumë se që duhet Ayewin (FOTO)

ayewWilliam Carvalho i Portugalisë la të zhveshur për një moment anëtarin e Ganës, Jordan Ayew.

William Carvalho dhe Jordan Ayew janë dy protagonistët e një incidenti qesharak në sfidën Portugali-Ganë.

Anëtari i portugezëve, Carvalho e la gati të zhveshur për një moment kundërshtarin e tij, Ayew.

Ayewit iu ekspozua për një çast pjesa gjenitale e trupit të tij, por që fatmirësisht ishte e mbuluar me brekë.

 

 

%d bloggers like this: