Home / roze / Bashkëshortja seksi e Peter Crouch (Foto)

Bashkëshortja seksi e Peter Crouch (Foto)

Është e lumtur të tregoj figurën e saj seksi.
Abbey Crouch dukej e lumtur në plazh në shoqërinë e bashkëshortit të saj Peter Crouch dhe vajzës së tyre Sophia.

28 vjeçarja ka treguar linjat perfekte trupore në bikini të zeza.

 

 

 

%d bloggers like this: