Home / Sporti / Kupa e Shqipërisë, hidhet shorti i gjysmëfinaleve: Tirana-Laçi dhe Kukësi-Skënderbeu

Kupa e Shqipërisë, hidhet shorti i gjysmëfinaleve: Tirana-Laçi dhe Kukësi-Skënderbeu

Në Federatën Shqiptare të Futbollit është hedhur paraditen e së hënës shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë.

1427110994shortikupesÇiftet që dolën nga shorti janë Tirana-Laçi dhe Kukësi-Skënderbeu.

Ndeshjet e para do të luhen më 8 prill 2015, ndërsa ato të kthimit 2 javë më pas, më 22 prill.

Leave a Reply

%d bloggers like this: