Home / Kronika / Kronika e zeze / Padova, nuk i dha 100 euro për në kazino, 50­vjeçari shqiptar qëllon 7 herë me thikë gruan

Padova, nuk i dha 100 euro për në kazino, 50­vjeçari shqiptar qëllon 7 herë me thikë gruan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Padova të Italisë. Një 50 vjeçar ka qëlluar shtatë herë me thikë bashkëshorten e tij. Qemal Jakupi i ka kërkuar të shoqes 100 euro për të shkruar të luajë në kazino.

vritet-me-thike Por, duke qenë se ajo nuk ia ka dhënë, ai ka rrëmbyer një thikë dhe e ka qëlluar atë shtatë herë. Për fat, në këtë moment ka ndërhyrë djali 18¬vjeçar i çiftit, dhe nipi e fqinjët, të cilët ia kanë hequr nga duart gruan 50¬ vjeçarit. Ajo ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

One comment

  1. Sa Keq nje shqiperi aq e Vogel me kaq shum krime,

Leave a Reply

%d bloggers like this: