Home / Moda / Ngjyra mustardë, e preferuara e sezonit

Ngjyra mustardë, e preferuara e sezonit

Ngjyra mustardë është një nga propozimet e fundit të sfilatave dhe emrave të mëdhenj.

ngjyra-mustard-euml-e-preferuara-e-sezonit_hdËshtë idealja e pranverës, për ditën dhe për natën. Dhe do dukesh shumë bukur.

Sot, stilistët dizajnojnë me këtë ngjyrë jo vetëm veshje të rënda, por krijojnë asortimente të ndryshme në veshje dhe aksesorë.

Ja disa nga dizajnet me të bukura me këtë ngjyrë…

Leave a Reply

%d bloggers like this: