Home / Teknologji / Google risjell lojën Pacman

Google risjell lojën Pacman

Google ka risjellë një video-lojë të viteve ’80 që mund të luhet shumë lehtë në “Google Maps”.

pacman-londerTë gjithë ata që përdorin këtë aplikacion në celularin e tyre për të gjetur rrugë apo vende të caktuara, mund ta përdorin “Google Maps” për të luajtur lojën “Pacman” nëpër rrugët e kryeqytetit anglez.

Nëse doni të luani, shkoni te Google Maps dhe zgjidhni opsionin “Pacman” për të luajtur.

Kjo shtesë është bërë për ditën e 1 Prillit dhe nuk dihet për sa kohë do të qëndrojë si opsion.

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: