Home / Moda / Kominoshet xhins, tendenca e re e pranverës

Kominoshet xhins, tendenca e re e pranverës

Shikoni disa propozime interesante nga fjala e fundit e modës.

kominoshet-xhins-tendenca-e-re-e-pranver-euml-s_hdXhinsi është në modë gjithmonë dhe me të gjitha llojet e veshjeve, por në sezonin pranverë-verë 2015 nuk mund të jesh në trend, nëse nuk ke një këmishë apo një palë kominoshe xhins.

Këto të fundit vijnë me propozime të ndryshme, duke filluar që nga stili boyfriend, i shfaqur në shumë pasarela mode, street style, por edhe të ngushta, për ato që duan të tregojnë linjat.

Stili “country” i këtyre kominosheve është ndër më të preferuarit e momentit. Një pjesë e mirë e personazheve të njohura i kanë zgjedhur për ditët me diell, por edhe për festa të veçanta, shkruan revista class. Shikoni disa nga këto propozime.

Leave a Reply

%d bloggers like this: