Home / Sporti / Real Madrid – James Rodriguez do të luajë të dielën ndaj Granadës

Real Madrid – James Rodriguez do të luajë të dielën ndaj Granadës

James Rodriguez do të jetë në dispozicion të trajnerit te Real Madridit, Carlo Ancelotti, për ndeshjen e të dielës ndaj Granadës.
James-RodriguesYlli kolumbian eshte rikuperuar nga demtimi qe kishte pesuar para dy muajve dhe tani është në gjende shumë të mirë fizike.
Sipas të përditshmes sportive madrilene Marca, ish-sulmuesi i Moancos, pritet qe te jete titullar të dielën ne formacionin e Real Madridit.

Leave a Reply

%d bloggers like this: