Home / Rajoni / Aktori turk vret babain e tij dhe më pas vetëdorëzohet në polici

Aktori turk vret babain e tij dhe më pas vetëdorëzohet në polici

Një aktor turk është arrestuar nga policia pasi akuzohet për vrasjen e babait të tij. Bëhet fjalë për aktorin 30-vjeçar Orhan Şimşek i cili është vetëdorëzuar në polici pasi kreu aktin makabër ndaj të atit.

Orhan-ŞimşekNgjarja ka ndodhur në krahinën juglindore të Adiyaman. 30-vjecari ka luajtur së fundmi në serialin “Küçük Gelin” është dorëzuar vetë në polici pasi kreu aktin makabër ndaj të atit.

Leave a Reply

%d bloggers like this: