Home / Horoskopi / Horoskopi për datën 6 prill 2015

Horoskopi për datën 6 prill 2015

horoskopiDashi

Largohuni nga ata persona që ju gjykojnë vazhdimisht. Mund të bëni edhe pa ta. Do të ndiheni të pakënaqur pa e ditur përse.

Demi

Rivalitet në dashuri dhe punë. Sot Mërkuri do t’jua vështirësojë pak ditën. Për të dalë paq duhet të përdorni të gjithë diplomacinë tuaj.

Binjakët

Sot një i afërmi juaj do t’ju zhgënjejë dhe do t’ju nevrikosë shumë. Megjithatë, dita e punës do t’ju shkojë mirë. Kujdesuni për shëndetin.

Gaforrja

Një diskutim i mundshëm me një fëmijë ose personin e zemrës. Në punë duhet të jeni më të rregullt dhe të vini më shumë sistemim.

Luani

E keni nënvlerësuar një çështje dhe tani do të vuani pasojat. Mundohuni që të jeni më të kujdesshëm dhe jo të pavendosur.

Virgjëresha

Ditë e shkëlqyer për të kërkuar favore dhe këshilla. Do të shqetësoheni për shkak të një personi të moshuar.

Peshorja

Në dashuri do t’ju jepen raste dhe mundësi shumë të mira. Mos u izoloni, por shoqërohuni pa frikë me persona të ndryshëm.

Akrepi

Kjo do të jetë një ditë veçanërisht e rrezikshme për historitë e dashurive të fshehura. Do të zbuloheni. Nervozizmi do t’ju pushtojë.

Shigjetari

Një vizitë e papritur dhe një takim me dikë që nuk e shihni prej kohësh. Përveç kësaj, e gjithë dita do të jetë e zakonshme për ju.

Bricjapi

Nëse gjërat që keni për të bërë ju duken të shumta, atëherë mundohuni që të seleksiononi ato që për ju janë më të rëndësishmet.

Ujori

Mundohuni që të jeni supertolerantë për diskutimet që do të ndodhin në familje. Dilni me njerëz alegro dhe optimistë.

Peshqit

Mundohuni që të mos dashuroheni me personin e gabuar dhe nëse e keni bërë, të paktën limitoni dëmet duke mos ju dhënë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: