Home / Horoskopi / Horoskopi për datën 7 prill 2015

Horoskopi për datën 7 prill 2015

horoskopiDashi

Kjo e martë do të jetë një ditë e komplikuar gjatë së cilës do të jetë e nevojshme të merrni vendime pak me nxitim, duke zgjedhur fatkeqësisht jo më të mirën, por të keqen më të madhe.

Demi

Nëse do të vazhdoni të hezitoni siç keni bërë deri më tani, ju do të thyeni zemrën, dhe kjo do t’ju dhembë aq shumë saqë nuk e kishit menduar asnjëherë. Bëhet fjalë për një vendim të komplikuar.

Binjakët

Nëse dëshironi që të jetoni qetësisht historinë tuaj të dashurisë mos u ndikoni nga ambienti familjar. Do të jetë një ditë me fat dhe ju simpatik dhe mjaft tërheqës. Do të kaloni një mbrëmje të gëzueshme.

Gaforrja

Disa do të gjejnë gjëra të humbura kohë më parë. Do të kaloni një ditë nostalgjike prej disa miqve të vjetër, të cilët do të kthehen sërish si dikur. Shmangni marrjen e borxheve dhe të kredive.

Luani

Jupiteri dhe Saturni do t’ju favorizojnë që të shihni më në fund dritë në fund të tunelit. Çojini idetë tuaja përpara. Vetëm të lindurit ditën e premte do të kenë ende ndonjë moment jo shumë të favorshëm.

Virgjëresha

Ditë ideale për të kërkuar ndere dhe këshilla të çdo lloji. Kuroni shëndetin dhe pamjen tuaj të jashtme. Filloni një dietë më mirë. Mund të bëni më shumë nga ç’bëni. Shihni rrugën tuaj, pa dëgjuar të tjerët.

Peshorja

Sot humori juaj do të ndikojë në gjithçka do të bëni, kjo jo vetëm për shkak të fatit të keq, por edhe mënyrës se si ju i ndieni gjërat. por provojeni këtë lloj gjendje ndryshe, duke qenë më alegro.

Akrepi

Të reja të mira në aspektin e punës. Disa prej jush do të vuajnë një padrejtësi: nëse humori juaj është përtokë, braktisni çdo gjë që po bëni dhe përpiquni të sqaroheni me personin që ju akuzon kot.

Shigjetari

Mos kini frikë për të pasur kurajë në një zgjedhje që duhet të bëni. Nëse nuk ndiheni të sigurt, merrni kohën e mjaftueshme për të zgjidhur situatën, por gjithsesi marrjen e vendimit mos e shtyni shumë.

Bricjapi

Shmangni polemikat sot. Dëgjoni dhe mos replikoni edhe në rast se nuk jeni dakord me ato që do të thuhen. Mundohuni të kontaktoni dhe të mbani “gjallë” miqësitë e vjetra.

Ujori

Personi që keni përkrah sot do të sillet në mënyrë të çuditshme dhe të pakuptueshme. Dikush ushqen ndjenja të fshehura për ju. Por ai/ajo nuk është personi i duhur për të kaluar jetën. Bëni kujdes!

Peshqit

Disa rrethana do të favorizojnë takimet me persona që nuk i shihni ose nuk i dëgjoni prej kohësh. Ka shumë mundësi që me një person në veçanti, do të debatoni për një episod ende të pasqaruar.

Leave a Reply

%d bloggers like this: