Home / Horoskopi / Horoskopi për datën 9 prill 2015

Horoskopi për datën 9 prill 2015

horoskopiDashi

Mos u shqetësoni për asgjë këtë të enjte, edhe pse çdo gjë mund t’ju duket keq, sepse në të vërtetë gjërat duket se do të shkojnë drejt pozitivitetit.

Demi

Sot përgatituni që të lëvizni pak më shpejt, sepse do t’ju shfaqet një mundësi shumë e madhe dhe interesante. Ndaj organizohuni sa më shpejt të mundni. Është e rëndësishme që sot të jeni totalisht vetvetja.

Binjakët

Sot do të hakmerreni duke u bërë objekt i një lloj humori që ju pëlqen shumë; faktikisht në fillim do të kënaqeni, por më pas personi që keni lënduar do t’jua kthejë në të njëjtën mënyrë.

Gaforrja

Kjo e enjte do t’ju lërë një shije të keqe në gojë, për faj të një keqkuptimi me një kolege, e cila do të debatojë në mënyrën më të keqe të mundshme. Qetësimi më pas do të jetë i kotë.

Luani

Fakti se ju dini diçka që një person e injoron, nuk ju jep të drejtën që ta thoni, përkundrazi: nëse ju do të nxirri të vërtetat në shesh, gjërat do të komplikoheshin gjithnjë e më shumë.

Virgjëresha

Nuk mund të bëni më asgjë për ato gjëra të cilat tashmë e kanë të qartë drejtimin se nga janë drejtuar. Nuk do të jetë e lehtë, por pranimi i së vërtetës është hapi i parë për t’u “shëruar”.

Peshorja

Kohët e fundit keni qenë pak i butë me veten dhe me kohën tuaj, gjeni mënyrën që të viheni më në regjim, sepse kështu do të kënaqeni. Mos e lejoni dikë që të futë hundët në punët tuaja.

Akrepi

Një pengesë në mëngjes do të bëhet një rast i mirë për të vëzhguar një situatë interesante që do t’ju stimulojë shumë. Mos u shqetësoni nëse do të vëreni ndryshim në sjelljen e dikujt kundrejt teje.

Shigjetari

Sinjalet janë të qarta: ka ardhur momenti që të lini pas çdo dyshim dhe të sfidoni rreziqet dhe ndërgjegjen tuaj për të hequr dorë nga diçka. Gjithsesi mos u entuziazmoni shumë.

Bricjapi

E enjtja juaj do të jetë një ditë e veçantë në kuptimin pozitiv. Mos imagjinoni reagimin e një personi me një gjest tuajin, sepse ajo që do të bëjë, do të jetë absolutisht e papritur dhe për pasojë edhe më e bukur.

Ujori

Shtrëngoni dhëmbët dhe pranoni një situatë që nuk ju pëlqen shumë: merreni si një sfidë për t’u bërë një njeri i fortë. Pasdite çlirohuni nga diçka që nuk ju duhet më.

Peshqit

Kjo e enjte do të jetë absolutisht një ditë pozitive, e cila do të nisë bukur falë një surprize herët në mëngjes. Jetoni sa më shumë këtë situatë, sepse do të jetë e bukur për ju dhe për të tjerët rreth jush.

Leave a Reply

%d bloggers like this: