Home / Moda / Si t’i kombinosh vijat

Si t’i kombinosh vijat

Kanë filluar të jenë trend për vitin e kaluar, por ky sezon është edhe më i pritur për veshjet me vija.

si-t-rsquo-i-kombinosh-vijat_hdShpeshherë duken sikur të kufizojnë në veshje, por nëse do t’i shihni të famshmit sa të thjeshtë e kanë për t’i kombinuar, puna do nuk do duket aq e vështirë.

Një T-shirt me vija dhe një fund i kuq, i zi, mustardë apo çdo lloj ngjyre tjetër, je në trend. Një bluzë me vija, xhinse dhe atlete çfarëdo të bën po ashtu të jesh in në çdo kohë.

Por jo vetëm kaq. Më poshtë do të shohësh disa kombinime edhe me lëkurë, me thekë, shkruan revista class. Mundësitë janë të pafundme, mjaft të frymëzohesh pak.

Leave a Reply

%d bloggers like this: