Home / Moda / Lulet ndryshojnë gardërobën

Lulet ndryshojnë gardërobën

Veshjet me dizajn lulesh janë tipike për stinën e pranverës dhe duke qenë se ajo tashmë ka trokitur, ja disa ide të cilat mund t’ju hyjnë në punë për kombinimet që ju do të krijoni në gardërobën tuaj.

lulet-ndryshojn-euml-gard-euml-rob-euml-n_hdTë gjithë mund ta vënë re fare lehtë se temperaturat janë rritur ndjeshëm dhe xhupat e mëdhenj janë hequr duhet të hiqen pak nga pak, veshjet e dimrit të zëvendësohen me ato të pranverës. Bëhet fjalë për veshje me lule, të cilat i shkojnë përshtat kësaj stine kaq të mirëpritur nga shumë njerëz.

Në galerinë e mëposhtme mund të gjeni modele mjaft interesantë për këtë stinë, të stiluara nga Blumarine, Erdem, Dries Van Noten, Francesco Scognamiglio, Zara, Max Mara, Pull & Bear, H&M, etj.


Leave a Reply

%d bloggers like this: