Home / Horoskopi / Horoskopi për datën 22 prill 2015

Horoskopi për datën 22 prill 2015

Dashi

Mos e humbni durimin. Kushtojini më shumë rëndësi ëndrrave që keni. Sot do të keqkuptoheni shumë me të tjerët. Në punë do të kaloni tensione.

Demi

Shihni gjithnjë përpara dhe mos u ndikoni nga ajo që ndodh me të tjerët. Duhet të keni ide të qarta, sepse disa çështje do të komplikohen.

Binjakët

Sot një problem mund t’ju duket më i ndërlikuar nga se e kishit menduar. Do të kaloni një provë të vërtetë kuraje dhe iniciative.

Gaforrja

Do të ndjeni nevojën për të qëndruar në një ambient të bukur dhe kjo do të ndodh pas një ftese interesante që do të merrni me dashuri.

Luani

Bëni kujdes me impulsivitetin për të folur. Shoqërohuni me ata të cilët kanë të njëjtat interesa si ju. Jini më krijues.

Virgjëresha

Do të doni shumë që të jeni në qendër të vëmendjes. Bëjini gjërat më me qetësi. Mund të mblidhni “frytet” e një impenjimi disa mujorësh.

Peshorja

Emocione të forta. Do të keni avantazhe nga gjithçka sekrete. Para në ardhje. Një person i rëndësishëm në të kaluarën do të bëhet i gjallë.

Akrepi

Sot mund të merrni vëmendjen e një personi të dashur që do të tregohet i kujdesshëm dhe i kuptueshëm. Vetëm mos e ekzagjeroni duke përfituar.

Shigjetari

Këtë fazë do ta filloni me pak entuziazëm, por mundësia për të përmirësuar performancën e të ardhurave ekonomike do t’ju gëzojë. Ju mjafton!

Bricjapi

Do të jeni pak fyes ndaj partnerit tuaj, do t’i bëni pyetje shumë intime të cilat i përkasin një marrëdhënie të tij të shkuar, ndërsa do ta vini shumë në siklet.

Ujori

Nëse diçka nuk shkon ashtu siç ju dëshironi nuk duhet të kapeni apo fajësoni askënd, sepse në të vërtetë, situata nuk do të ketë të bëjë me paaftësinë se sa me ngarkesën e madhe në punë.

Peshqit

Nëse jeni beqar dhe në kërkim të shpirtit binjak duhet të bëni edhe pak durim, sepse kjo nuk është faza më e mirë për të bërë realitet ëndrrat tuaja. Në punë jini më krijues.

Leave a Reply

%d bloggers like this: