Home / Arte / Muzike / Bebe Rexha lanson klipin e këngës “I’m gonna show you crazy” [video]

Bebe Rexha lanson klipin e këngës “I’m gonna show you crazy” [video]

Shqiptarja Bebe Rexha ka lansuar klipin e radhës që do të jetë pjesë e albumit të saj debutues.

Bebe Rexha po ndjek famën në Amerikë dhe kënga e radhës të cilës ia ka realizuar klipin është “I’m gonna show you crazy”, transmeton Koha.net.

Kjo këngë po pëlqehet mjaft shumë dhe këngëtarja dalëngadalë po depërton në zemrat e të gjithë atyre që e dëgjojnë që në herën e parë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: