Home / Horoskopi / Horoskopi për datën 5 maj 2015

Horoskopi për datën 5 maj 2015

Dashi

Do të pësoni ndryshime në jetën tuaj private. Të shkuarën do të mund ta harroni falë një ere ndryshimi prej Uranit. Këtë do ta mbështesë edhe Hëna e plotë.

Demi

Kjo e martë nuk do të jetë edhe aq e favorshme për ju të shenjës së demit. Duket se kjo situatë do të vazhdojë deri në lindjen e Hënës së re e cila do t’ju favorizojë. Deri atëherë shtyni vendimet.

Binjakët

Në profesion do të keni situata stimuluese, por edhe në biznesin tuaj privat, nëse e keni një të tillë. Shëndetin nuk do ta keni edhe aq mirë, do të hasni vështirësi në frymëmarrje prej alergjive të stinës.

Gaforrja

Dashuria dhe pasioni i momentit që ju duket shumë bukur, do të zhduket përnjëherësh, sepse personi që dashuroni thjesht është shtirur me ju. Ju presin beteja për të triumfuar arsyet dhe të vërtetat tuaja.

Luani

Kontakte të vështira. Pendesat që do të ndieni do të influencohen nga Hëna e plotë. Suksesi do të jetë i paparashikueshëm: nuk është ar gjithçka që shkëlqen.

Virgjëresha

Merruni me marrëdhënien e vështirë që nuk keni arritur ta sistemoni në të kaluarën, sepse më pas do të jeni më të lumtur për të ndërtuar një të re dhe të lumtur.

Peshorja

Bëjini sytë katër ndaj personave që vijnë nga larg. Duhet të dini se dita e sotme do të jetë e mirë për të gjitha përpjekjet që do të bëni. Nga fati do të ndiqeni edhe në dashuri.

Akrepi

Bashkëpunimi dhe shoqërizimi për ju do të vihet nën lupë, pra në këto dy drejtime do të keni shumë sukses sot. Jeta private do t’ju pësojë disa lëkundje të vogla. Kujdesuni sa më shumë për të.

Shigjetari

Do të keni probleme komunikimi me bashkëpunëtorët dhe shefat që ju kanë nën varësi. Mund të mbështeteni te Jupiteri, i cili nuk do t’ju bëjë më konfuz. Shmangni aktivitetin në natyrë.

Bricjapi

Ajër fitoreje…shëndet, fitime, karrierë, të mira imobilare, zgjidhje të çështjeve ligjore dhe komerciale. Fat edhe në dashuri. Pra një ditë e shkëlqyer për ju që i përkisni shenjës së bricjapit.

Ujori

Këshillohet që të shtyni planet e rëndësishme. Në mendime do të jeni shumë të paqartë. Do të ndieni shumë lodhje fizike. Por të paktën dashuria do t’ju bëjë të lumtur.

Peshqit

Nëse keni për të filluar ndonjë padi ose çështje gjyqësore, mos humbni kohë. Prej rigjenerimit që do t’i bëni trupit tuaj do të ndieni një lumturi të pamasë. Hëna e plotë do t’ju falë ditë të bukura në dashuri.

Leave a Reply

%d bloggers like this: