Home / Horoskopi / Horoskopi për datën 6 maj 2015

Horoskopi për datën 6 maj 2015

Dashi

Do të merrni një lajm me rëndësi të madhe, që do t’ju japë mundësinë që më në fund të qetësoheni në çdo aspekt. Nëse jeni beqarë, do të mund të bëni një njohje të re.

Demi

Një koleg shumë xhentil dhe i disponueshëm do t’ju ndihmojë të çliroheni nga një situatë e bezdisshme dhe komprometuese. Nuk duhet ta bezdisni partneren tuaj. Prisni që t’i bëjë ajo propozimet.

Binjakët

Detyrat që do t’ju dorëzohen gjatë kësaj faze do të jenë vërtet të vështira dhe delikate, por ju duhet të shmangni përtacinë dhe të bëni më të mirën tuaj. Keni nevojë për kujdesin e një personi të veçantë.

Gaforrja

Do t’ju duhet të përballoni ende disa vështirësi, por gjithsesi do të jeni aktivë dhe fitues në të gjitha rastet. Arritjet tuaja do të merren shembull dhe do të vlerësohen shumë.

Luani

Do të arrini rezultate të pëlqyeshme, të cilat do t’ju stimulojnë që të jepni më shumë. Do të keni një vizion më të qartë, i cili do t’ju ndihmojë të reagoni përnjëherësh pa ndonjë pendesë.

Virgjëresha

Shumë pozitive do të jetë kjo ditë për ju, sidomos nëse jeni profesionistë të lirë, sepse do të fitoni më shumë dhe vuajtjet e periudhës së fundit do të marrin fund.

Peshorja

Mos u justifikoni më për një gabim të bërë. Personi juaj i dashur do të bëjë gjithçka për të larguar një nga problemet e përditshme dhe do t’ju propozojë një mbrëmje të paharrueshme.

Akrepi

Do të karakterizoheni nga një talent mjaft evident, i cili do t’ju lejojë të kaloni dyshimet dhe pasiguritë rreth një misioni që ju është besuar prej pak kohësh. Gjithsesi kërkoni ndihmën e kolegëve.

Shigjetari

Me punën dhe me dedikimin tuaj do të fitoni simpatinë e një shefi, i cili do t’ju jetë mirënjohës, duke ju dhënë mundësinë që të rriteni profesionalisht.

Bricjapi

Do të keni mundësi të viheni re prej potencialit tuaj dhe të bëheni të pazëvendësueshëm për agjencinë në të cilën punoni. Bëni kujdes me përpikërinë. Me partnerin/en mos u bëni të bezdisshëm.

Ujori

Do të ndieni një indiferencë të madhe përballë mundësive që do t’ju prezantohen gjatë kësaj dite, por në të vërtetë mund të jetë një mundësi e mirë për të rilindur.

Peshqit

Do të jeni shumë bindës dhe do të arrini të fitoni simpatinë e kolegëve me batuta të vendosura, por gjithsesi mos flisni shumë! Do të bëheni kuriozë për një telefonate anonime.

Leave a Reply

%d bloggers like this: