Home / Horoskopi / Horoskopi për datën 9 maj 2015

Horoskopi për datën 9 maj 2015

Dashi

Ka ardhur momenti që të ndryshoni gardërobën tuaj: rrobat që nuk i vishni më dhurojani dikujt që ka nevojë. Përcaktoni se çfarë dëshironi nga marrëdhënia në çift pa u ndikuar nga fjalët e ëmbla.

Demi

Organizoni një udhëtim: ai do të jetë për ju gjëja më interesante e ditës. Partneri ka më shumë nevojë që ta kuptoni. Pranoni faljet e dikujt. Do të jeni shumë konkretë në çdo gjë që do të bëni sot.

Binjakët

Jepuni rëndësinë e duhur sensacioneve tuaja. Sot do të ndiheni veçanërisht të inspiruar, ndërsa do të merrni vendime të cilat do t’ju ndihmojnë të zgjidhni shumë probleme.

Gaforrja

Sot duhet të bindeni që të jetoni sipas mënyrës tuaj dhe jo ndaj asaj që të tjerët duan për ju. Jini gjithmonë vetvetja. Në dashuri duhet të çliroheni prej kujtimeve të së shkuarës për të jetuar të lumtur.

Luani

Do të keni dëshirë për të ulëritur dhe për të ndalur botën sot! Por a e dini se në këtë mënyrë nuk mund të zgjidhni asgjë! Në marrëdhënien tuaj dashurore duhet të tregoheni më të sinqertë!

Virgjëresha

Sot të lindurit në ditën e hënë do të jenë shumë me fat me lojërat. Të tjerët do të kenë një ditë normale. Vini mënjanë krenarinë dhe sqarohuni një situatë të vështirë me partnerin tuaj.

Peshorja

Mos u shqetësoni për situatën që po kaloni. Edhe sot ju pret një ditë me stres nga shumë këndvështrime. Gjithsesi ruani qetësinë për çdo gjë dhe mos shpresoni në një ndihmë shumë të madhe.

Akrepi

Në dashuri jeni shumë të hutuar në këtë periudhë. Dedikojini më shumë kohë partnerit. Do të ndiheni veçanërisht të çuditshëm dhe konfuz. Më në fund, paratë që prisnit do t’i merrni.

Shigjetari

Ditë me shumë të papritura do të jetë kjo e sotmja për ju. Do të jenë tepër nervozë. Por ata që po jetojnë një dashuri të fshehtë do të jenë të lumtur në mbrëmje. Do të takoni miq të vjetër.

Bricjapi

Shtëpia dhe familja do të marrin vëmendjen tuaj. Disa do të shijojnë ftesën e një darke romantike. Idetë që do të keni gjatë kësaj periudhe do të jenë tepër të qarta.

Ujori

Mos u besoni t’i rrëfeheni njerëzve të cilët nuk e njohin deri në fund marrëdhënien tuaj në çift. Do të ishte joproduktive! Beqarët më në fund do të shohin pak dritë në qiellin e tyre.

Peshqit

Gjatë ditës së sotme do të shihni përtej “hundës tuaj” dhe do të kuptoni se bota është e tejmbushur me shpresa dhe raste. Mos jini arrogantë me miqtë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: